Ekspres-Dach jest profesjonalną firmą dekarską z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy w swoim dorobku prace wykonywane na rzecz dużych przedsiębiorstw, jak również te, zlecane przez prywatnych inwestorów. Działamy głownie na obszarze województw: mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. 

Od momentu powstania firmy podstawowym jej celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz dotrzymywanie terminów realizacji. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami oraz wdraża nowoczesne technologie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych. Dzięki temu jakość wykonywanych usług jest wysoka, co cały czas podnosi naszą pozycję na rynku, dlatego grono zadowolonych klientów stale się powiększa.

Nasza firma przede wszystkim zajmuje się profesjonalnym kryciem dachów. Prace wykonujemy na każdym podłożu. W tym przede wszystkim na ociepleniu typu: wełna mineralna, styropian, pianka poliuretanowa. 

Roboty dekarskie nie ograniczają się wyłącznie do dachów. Balkony, Tarasy, Patia, Ogrody – dachy zielone. Wykonujemy wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie: gzymsy, rynny, pasy nadrynnowe, parapety, listwy kominowe, nakrycia murków ogniowych z różnych rodzajów blach: tytan – cynk, miedź, ocynk. Zajmujemy się także pracami elewacyjnymi – docieplenia. Ocieplanie budynków: dachów i ścian styropianem, wełną mineralną. 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą – z chęcią udzielimy dodatkowych informacji.